Saturday, August 1, 2015

SENARAI OKT DEMO PETANG TADI



List yg kena tangkap

Azira Aziz 861013565954
Marwan 951115106133
Md Ashraff 920229086693
Ahmad Nazrin 900810086859
Sidiqin Omar 821001 01 6505
Jay Jay Denis 930505106099
Merico 850920146135
Mohammad afiq arif 900831085169
Muslim aqil 940102_14_5041
Mohamad Khomaimei bin mansor 871208065545
Amir hadiri bin Abd Hadi 910620146637
Tan Kar Hing 820504145443
Afzainizam b. Abdul Rahman-810301-14-5567
Chang Lih Kang 801023-08-5781
Nashita Md Noor 660212025570
Asiah bad Latif anak kepada Nashita, 14 tahun
Valerian Mohan Das a/p Chandra Mohan, 850203146028
Rozan Azen Mat Rasip 771208-14-5061
Er Teck Hwa 721217015001
Annie ooi Siew lan 460124025320
Sylvester Lenin de Silva 601121016265
Noor rashid bin Amirdin 861130305107
Fong mei li 641104075622
Saw Hock Hin 500526075367
— with Mandeep Singh.
Post a Comment

Blog Archive

My Blog List

Followers